Szukasz pracowników, chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty funkcjonowania firmy?  Witamy we właściwym miejscu! W Beststaff Company udowadniamy, że każdego przedsiębiorcę stać na profesjonalnie zrealizowany proces rekrutacji i zatrudnienia. Pomożemy Ci znaleźć właściwe osoby, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces, Zaopiekujemy się sprawami administracyjno-kadrowymi.
 
Beststaff Company jest liderem w sektorze usług personalnych na Warmii i Mazurach. Nasz atut to kilkuletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.
 
Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników takich branż jak handel, produkcja, hotelarstwo i gastronomia. Z jednakową starannością realizujemy zarówno projekty obejmujące selekcję i rekrutacje pracowników szeregowych, jak i wyższej kadry kierowniczej i zarządzającej.
 
Prowadzimy zarówno rekrutacje na pojedyncze stanowiska, jak i duże projekty rekrutacyjne, w tym obejmujące rekrutacje międzynarodowe.
 
Tym, co wyróżnia nas na rynku jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji specjalistycznych. Niezależnie od tego, jak wysoko wykwalifikowanego specjalisty Państwo szukają - my wiemy, gdzie go znaleźć. Niezależnie od tego czy będzie to biegły księgowy znający język norweski, programista, czy inżynier o wąskiej specjalizacji – dla naszych headhunterów nie ma wyzwania, które uznaliby za zbyt trudne.
 
Dzięki współpracy z Pracodajnia24.pl mają Państwo pewność, że do zespołu trafią najlepsi pracownicy, którzy będą aktywnie budować sukces Państwa firmy.