Chcesz wkroczyć na międzynarodowy rynek pracy?

Pragniesz zdobyć doświadczenie w zagranicznej firmie?

Szukasz interesujących ofert pracy sezonowej za granicą?

Już dziś zgłoś się do Pracodajnia24.pl.

Współczesny rynek pracy to dziś sieć globalnych powiązań, dla których granice państw są tylko formalnością. W rzeczywistości wiele firm to korporacje działające na wielu rynkach jednocześnie. Praca w takich firmach to unikalne doświadczenie, które może okazać się najcenniejszym w Twojej karierze. Jednocześnie globalizacja rynku pracy to też szansa dla każdego, by znaleźć wymarzoną posadę, nie ograniczając się do ofert krajowych pracodawców. Dzięki temu możesz wykorzystać swoje unikalne umiejętności, wiedzę i doświadczenie tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. W każdej chwili możesz też skorzystać z możliwości zarabiania w kraju, w którym wysokość płacy jest bardziej satysfakcjonująca niż w Polsce.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Praca sezonowa za granicą. Niektóre branże są szczególnie uzależnione od zmiennego natężenia prac. Gdy nadchodzi szczyt sezonu, zatrudnienie może wzrastać kilkukrotnie. Wówczas pracodawcy chętnie korzystają ze wsparcia pracowników pochodzących z innych państw. Branże, w których oferujemy zagraniczne prace sezonowe to przede wszystkim rolnictwo.
Stałe rekrutacje zagraniczne. Polscy pracownicy cieszą się na świecie znakomitą opinią. W związku z tym wiele firm zainteresowanych jest zatrudnieniem na stałe osób pochodzących z naszego kraju. Mamy atrakcyjne propozycje zawodowe dla osób różnych profesji. Jeśli planujesz zmienić swoje życie zawodowe - zgłoś się do nas.