Wracasz do pracy po dłuższej przerwie? Potrzebujesz wikszego doświadczenia? Chcesz sprawdzić przyszłego pracodawcę?
Praca tymczasowa będzie dla Ciebie idealna, a nasi rekruterzy zrobią wszystko, by ułatwić Ci start na rynku pracy. W pracy tymczasowej to my jesteśmy Twoim pracodawcą i oddelegowujemy Cię do pracy u naszych Klientów. To oznacza jedno: bierzemy odpowiedzialność za to, byś pracował legalnie i bezpiecznie, otaczamy Cię stałą opieką, służymy Ci pomocą i wsparciem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w zakresie leasingu pracowniczego.
 
Czym jest praca tymczasowa?
 
Praca tymczasowa to jedna z nowoczesnych form zatrudnienia dopasowana do wymagań współczesnego rynku pracy. Zasady są proste: pracownik tymczasowy zatrudniany jest przez Pracodajnia24.pl na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę tymczasową, dzięki czemu opłacane są wszystkie składki i podatki. Pracownik tymczasowy delegowany jest następnie do wykonywania pracy na terenie współpracującej z nami firmy.
 
Jako pracownik tymczasowy możesz więc wykonywać prace sezonowe, pracować w biurze, usługach lub przy linii produkcyjnej – zakres obowiązków będzie zależał od Twoich predyspozycji, chęci i umiejętności. Niezależnie jednak od tego, na jakim stanowisku będziesz pracował, oferujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich oczekiwań oraz przejrzysty system wynagrodzeń oparty o stawkę godzinową.
 
Praca tymczasowa to:
 
Gwarancja pracy niezależnie do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku. Jeśli jeden pracodawca nie potrzebuje już Twoich usług, skierujemy Cię do innej firmy
Praca według elastycznego grafiku, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy
Pierwszy krok do zdobycia zatrudnienia na wymarzonym stanowisku
Możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy poza stałym zatrudnieniem
Możliwość zarabiania, gdy na rynku pracy trudno o stały etat
Możliwość powrotu na rynek pracy dla osób długotrwale bezrobotnych
Praca tymczasowa jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego, kto chce dostosować się do wymagań współczesnego rynku pracy. To też interesująca alternatywa dla osób stawiających na pierwszym miejscu elastyczny czas pracy i szukających zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Dlatego też z ofert pracy tymczasowej chętnie korzystają uczniowie i studenci, a także osoby chcące łączyć pracę z wychowywaniem dzieci.
 
Zgłoś się do Pracodajnia24.pl