MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I DOSTAWCZYCH

Opis / Obowiązki: - Miejsce pracy: miasto Bonn, zachodnie Niemcy - Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie - Umowa o pracę na stałe w niemieckim warsztacie samochodów ciężarowych i dostawczych marki DAF i IVECO - Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, od 175 do 200 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin) Główne zadania: - Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów ciężarowych i dostawczych marki DAF i IVECO - Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek - Wymiana części i płynów eksploatacyjnych - Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych - Utrzymywanie porządku w warsztacie Wymagania: - Ukończony zawód Mechanik pojazdów ciężarowych lub pokrewny - Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodów ciężarowych i dostawczych - Umiejętność diagnozowania usterek - Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana - Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Konieczne prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane, ale niekonieczne - Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole Oferta dla kandydatów: - Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu - Stawka brutto: 20 euro / godz. - Zarobek miesięczny netto: 2200 do 2500 euro + nadgodziny (konto godzin) + Dodatki: urlopowy, świąteczny i frekwencyjny - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 300 do 400 euro mies. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU +48 888 481 098 +48 888 481 098
  • Kategoria: Praca za granicą
  • Kraj zatrudnienia: Niemcy
  • Dodano:2020-06-19