DOŚWIADCZONY KELNER Niemcy

Opis / Obowiązki: - Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy - Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie - Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji - Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie - Godziny pracy są na 3 zmiany 7:00 do 16:00, 11:00 do 21:00, 16:00 do 24:00 Główne zadania: - Przygotowanie sali dla gości - Obsługa klientów w restauracji - Dbanie o porządek w restauracji - Obsługa kasy fiskalnej Wymagania: - Młody wiek oraz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie kelnera - Umiejętność obsługi kasy fiskalnej mile widziana - Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego - Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami - Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników - Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie - Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność Oferujemy: - Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu - Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy) - Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy) + Napiwki od 500 euro netto / miesiąc - Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 200 euro miesięcznie ZAPRASZAMY DO KONTAKTU +48 888 481 474 +48 888 481 098
  • Kategoria: Praca za granicą
  • Kraj zatrudnienia: Niemcy
  • Dodano:2020-06-19