SAMODZIELNY KUCHARZ Niemcy

Opis / Obowiązki: - Miejsce pracy: okolice miasta Zittau, wschodnie Niemcy - Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie - Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji z hotelem - Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, od godz. 15:00 do godz. 23:00 Główne zadania: - Przygotowywanie potraw a la carte według przepisu - Estetyczne serwowanie dań według zamówienia - Samodzielna organizacja pracy kuchni - Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór i odpowiedzialność za gospodarkę towarową, zamawianie towaru - Dbanie o czystość miejsca pracy - Przestrzeganie przepisów BHP Wymagania: - Wykształcenie kucharz, potwierdzone świadectwem i min. 2-letnim stażem pracy - Doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego kucharza mile widziane - Atutem będzie znajomość kuchni niemieckiej i międzynarodowej - Znajomość zasad gospodarowania towarem, rozchodowania towarów oraz rozliczenia towarów restauracji - Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP - Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub w ostateczności angielskiego - Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i dokładność Oferujemy: - Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu - Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2300 euro (ok. 1600 euro netto / mies.) + Napiwki 150 do 200 euro netto - Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie ZAPRASZAMY DO KONTAKTU +48 888 481 474 +48 888 481 098
  • Kategoria: Praca za granicą
  • Kraj zatrudnienia: Niemcy
  • Dodano:2020-06-19